Onderwijs Innovatie Groep
  • Wat we doen
  • Careers
  • Klanten en cases
  • Over OIG
  • Contact

Onze mensen

Ontmoet ons ervaren en betrokken team

Ons team bestaat uit een unieke combinatie van communicatieve developers, data engineers en adoptie consultants met een gezonde dosis nerd. Samen delen we dat we nieuwsgierig zijn en graag samen problemen oplossen. Interesse om ons team te versterken?

Bekijk onze vacatures

Kim Schut

Product en ontwikkeling

“ Toepasbare inzichten voor passend onderwijs ”

kim.schut@oig.nl

Toepasbare inzichten voor passend onderwijs

Kim Schut

Product en ontwikkeling

  06-45161643

  Email aan Kim Schut

Ilse Jansen

Consultant

“ Heldere begeleiding op maat van de klant ”

ilse.jansen@oig.nl

Heldere begeleiding op maat van de klant

Ilse Jansen

Consultant

  Email aan Ilse Jansen

Megan Tool

Consultant

“ Advies met direct resultaat ”

megan.tool@oig.nl

Advies met direct resultaat

Megan Tool

Consultant

  Email aan Megan Tool

Mirjam van Diepen

Mirjam van Diepen

Kars Oomkes

Data en techniek

“ Geen onderwijs zonder data ”

kars.oomkes@oig.nl

Geen onderwijs zonder data

Kars Oomkes

Data en techniek

  Email aan Kars Oomkes

Hidde Goinga

Data en techniek

“ Van data naar inzicht ”

hidde.goinga@oig.nl

Van data naar inzicht

Hidde Goinga

Data en techniek

  Email aan Hidde Goinga

Bart van Tuil

Bart van Tuil

Mika van den Brink

“ Experience is the name everyone gives to their mistakes ”

Mika.van.den.brink@oig.nl

Experience is the name everyone gives to their mistakes

Mika van den Brink

  Email aan Mika van den Brink

Wil jij ons team komen versterken?

Contact

Wil je meer informatie of weten wat Onderwijs Innovatie Groep voor jou kan betekenen? Neem dan contact met ons op via 06 - 45 16 16 43 of stuur een e-mail naar info@oig.nl.